Коропова мат-люлька Prologic Avenger S/S Cradle Large 120x60cm,
Карпова мат-люлька Prologic Avenger S/S Cradle гарантує досить високу безпеку для спійманої риби в період проведення маніпуляцій із витягання гачка, оброблення рани та інших.

У короповій риболовлі, де особливу цінність представляють саме добра фізична форма та здоров'я трофея, застосування коропового мата є ознакою високої культури рибалки, а на окремих водоймах просто є обов'язковим.
Коропова мат-люлька Prologic Avenger S/S Cradle має розкладну алюмінієву раму з регульованими за висотою ніжками.
Шарнірні опори на ніжках дають змогу встановлювати пристрій на сушарку та забезпечують додаткову його стійкість на нерівних поверхнях.

Каркас виробу по периметру окантований м'якою набивкою, яка забезпечує додатковий захист покривів риби, що б'ється після поїдання.
Спеціальні вставки з дрібнокомірчастої сітки забезпечують ефективний дренаж.
Карпова мат-люлька Prologic Avenger S/S Cradle постачається в комплекті зі зручною транспортувальною сумкою, яка закривається на блискавку та переноситься за допомогою двох ручок.

Розміри, ДхШхВ 120x60см
Транспортні розміри 65x60x15 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Данія |
| Тип | Короповий мат |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Кількість осередків | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Відсік для риби |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 15 см |