Коропове крісло для риболовлі Складане крісло Prologic Inspire Lite-Pro Chair With Pocket,
Крісло Prologic Inspire Lite-Pro Chair With Pocket — легке та компактне крісло для кемпінгу та коропової риболовлі.

Спинка встановлюється в одне положення.
Висоту ніг можна відрегулювати та зафіксувати завдяки телескопічній конструкції з простими та надійними затискачами.
Рухомі опори на кінцях ніг забезпечують гарну стійкість крісла на сипучому або нерівному ґрунті.
М'який матрац із неопреновим підголівником на спинці забезпечить комфортне положення користувача впродовж тривалого часу.
Під сидінням Prologic Inspire Lite-Pro Chair With Pocket розміщена плоска містка кишеня на блискавці, у якій можна розмістити дрібні речі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Данія |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Ширина стільця | 400 мм |
| Глибина стільця | 470 мм |
| Висота сидіння стільця | 52 мм |
| Вага | 4.8 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |