Коропове крісло для риболовлі Складане крісло Prologic Inspire Relax Chair With Armrests,
Крісло Prologic Inspire Relax Chair With Armrests — дуже комфортне крісло для риболовлі та кемпінгу.
Висока спинка та широка сидіння мають м'яку набивку зі вставками з матеріалу Air-Tex для поліпшення вентиляції.
Неопреновий підголівник і підлокітники з м'якими чохлами неабияк підвищують комфорт користувача.
Складана рама Prologic Inspire Relax Chair With Armrests виготовлена з алюмінієвого сплаву та сталі та витримує навантаження від ваги користувача масою до 140 кілограмів.
Кут нахилу спинки регулюється в широкому діапазоні положень для вибору оптимальної пози користувача.
Чохли підлокітників можуть зніматися для чищення.
Телескопічні ніжки з рухомими платформами дають змогу стійко розташувати крісло на нерівних і сипких поверхнях.

Допустиме навантаження, кг 140
Розміри, ДхШхВ 51x46x64см
Маса, кг 5
Додаткова інформація висота ніг 35-50 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Данія |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Ширина стільця | 460 мм |
| Глибина стільця | 510 мм |
| Висота сидіння стільця | 640 мм |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |