Туристична розкладачка Карпова розкладачка Prologic Inspire Daddy Long 8 Leg Bedchair 8 ніг,
Розкладачка Prologic Inspire Bedchair — це серія ліжок, створених для надання максимального комфорту та зручності під час сну на коропових сесіях.
Кожна розкладачка з цієї лінійки обладнана новою легкою рамою з овальних трубок із замками, які створюють плоский профіль, забезпечуючи цим підтримку попереку та гарантують неймовірно комфортний сон.
Дво шарнірна складана конструкція дає змогу зберігати спальний мішок або інші плоскі предмети всередині під час транспортування.
У цій лінійці застосована нова тканина Air-Tex, яка допомагає зменшити накопичення тепла та має підвищену циркуляцію повітря.
М'які частини розкладачків також розроблені так, щоб забезпечити оптимальну підтримку в зонах, де це необхідно найбільше. А щедро набиті м'які секції матраца ще більше підсилює комфортний нічний сон.
Телескопічні ніжки мають можливість регулювання за висотою, що дає змогу виставити ліжко горизонтально практично на будь-якій нерівній поверхні.
Великі грязьові п'яти не будуть провалюватися навіть під час використання на м'якому ґрунті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Данія |
| Підстава спального місця розкладачки | Гумовотканинні ремені |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 2100 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Вага | 12.5 кг |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Подушка для відпочинку | Ні |