Рибальська сумка для риболовлі Коропова сумка Prologic Element Storm Safe L Accessory Deep 9 Camouflage,
Серія сумок і ємностей Prologic Element Storm — це велика лінійка виробів, призначених для зберігання і транспортування коропових та інших аксесуарів.
Усі вироби виготовлені з високоміцного матеріалу EVA завтовшки 1 мм, а в місцях більш схильних до зношування 1.5 мм.

Однією з особливостей цієї серії є абсолютний захист речей від потрапляння вологи всередину. Тому рибалка завжди може бути впевнений у тому, що його речі залишаться сухими та захищеними.
Весь модельний ряд обладнаний високоякісними антикорозійними блискавками зі збільшеними бігунками для зручності роботи з ними.

Element Storm Safe — це сумки, розроблені насамперед для того, щоб надати широкий спектр можливостей для індивідуального настроювання вашого багажу та спорядження саме так, як вам подобається.
Розміри, ДхШхВ 20x34x13cm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Данія |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | ЕВА |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 34 см |
| Висота | 13 см |