Чохол для коропових вудлищ Daiwa Black Widow Rod Sleeve 13ft 215x28cm,
Представляємо вам чохол для вудлищ Daiwa Black Widow Rod Sleeve 13ft — ідеальний аксесуар для захисту вашого вудлища під час транспортування та зберігання. Цей чохол був розроблений для вудлищ завдовжки до 13 футів (приблизно 3,9 метра), що робить його чудовим вибором для рибалок.

Особливості:
Дизайн:
Переваги:
Чудовий вибір для рибалок, які прагнуть забезпечити надійний захист своїх вудлищ і продовжити їх термін експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Daiwa |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Тип корпусу | М'який |
| Кількість відділень | 1 |
| Внутрішній діаметр | 28 см |
| Місткість | 1 |
| Особливості | Перевезення вудилищ без зняття з них котушок, Водонепроникний |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 215 см |
| Ширина | 28 см |