Намет парасольок для риболовлі, Зонт рибальський, Зонтер рибальський намет Gladiator,
Парасолька розкладна Gladiator з тентом від вітру (діаметр 300 см) — це ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт і захист у будь-яких умовах.
Стильний і функціональний, він поєднує в собі міцність і елегантність. Виготовлена з високоякісних матеріалів, ця парасолька гарантує надійний захист від дощу та сильного вітру.
Тент, розташований із боків, додатково захищає від поривів вітру, створюючи комфортну атмосферу навіть у найскладніших погодних умовах.
Простота у використанні, легкість у транспортуванні та сучасний дизайн роблять його незамінним аксесуаром для подорожей, пляжних прогулянок та активного відпочинку на свіжому повітрі.
Переваги:
Діаметр купола: 300 см
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gladiator |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Купол |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Проварені шви, Проклеєні шви, Навіс, Тамбур, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Вогнетривке просочення, Водовідштовхувальне просочення, Захист від UV |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Вага | |
| Вага | 4.5 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 300 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 160 см |
| Ширина в упаковке | 16 см |
| Висота в упаковці | 16 см |