Голова підсаки плавальна Delphin REAXE FloateR QUIX 70/60,
Плавальна овальна голова підсаки з легкою, але міцною чорною алюмінієвою рамою.
Сітка FloateR QUIX покрита гумою, вона не вбирає воду та швидко висихає. Крім того, вона покрита зеленою тканиною по всій рамі з нижнього боку для збільшення міцності.
Оскільки головка плаває на поверхні, ви можете залишити її там, поки не вимотаєте рибу та не почніть її до підсаки.
Поєднується з більшістю стандартних ручок, доступних на ринку.
Технічна інформація:
Гумове покриття: Так
Розмір комірок: 8 мм x 8 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Овальна |
| Діаметр | 70 см |
| Розмір комірки | 8 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 70 см |
| Стан | Новий |
| Офіційний ключовий партнер Delphin в Україні | |
| Надаємо своїм клієнтам гарантії на продукцію, підтримку та консультацію на вибір. | Оригінальна продукція Офіційна гарантія. |