Marshal Camou Boat Landing Net – надійний короповий підсак, спеціально створений для риболовлі з човна.
✅ Оснащений поплавком – зручно використовувати на воді.
✅ Гумова сітка дбайливо ставиться до риби та легко миється.
✅ Суцільне одинарне руків’я забезпечує міцність і комфорт при виважуванні.
Розмір голови: 105 × 90 см
Глибина сітки: 80 см
Довжина руків’я: 121 см
Загальна довжина підсаки: 217 см
Відмінний вибір для риболовлі з човна та дбайливого поводження з трофейною рибою 🎣.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип | Підсачок |
| Кількість секцій | 2 |
| Форма голови | Трикутна |
| Діаметр | 100 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 217 см |
| Довжина у складеному вигляді | 121 см |
| Особливості | Розбірна конструкція, Складна конструкція, Регульована довжина |
| Стан | Новий |
| Офіційний ключовий партнер Carp Zoom в Україні | |
| Надаємо своїм клієнтам гарантії на продукцію, підтримку та консультацію на вибір. | Оригінальна продукція Офіційна гарантія. |