Повербанк Портативна бездротова станція Ridge Monkey Vault C-Smart Wireless Camo 42150mAh,
Ridge Monkey Vault C-Smart Wireless — бездротовий портативний акумулятор
Забудьте про дроти! Просто покладіть свій пристрій, який підтримує стандарт Qi, на поверхню Vault C-Smart Wireless, натисніть кнопку живлення — і відбудеться справжнє диво ⚡ — потужність до 10 Вт почне бездротову зарядку вашого гаджета.
Поєднання сучасної технології USB-C Power Delivery, подвійного порту USB-A 3A і роз’єму 12V DC робить цей акумулятор справжнім універсальним енергетичним центром для подорожей, риболовлі, кемпінгу чи роботи в полі.
Сумісний із більшістю смартфонів, планшетів, ноутбуків, фотоапаратів та іншої портативної електроніки.
📱 Дуже великі флагманські смартфони (Galaxy S10+, iPhone 11 Pro Max, Huawei P30) — 7–9 зарядок
📲 Великі моделі преміум-класу (Galaxy S10, iPhone 11 Pro, Huawei P20) — 8–10 зарядок
📞 Смартфони середнього розміру (Galaxy S10e, iPhone 11, Huawei P10) — 9–11 зарядок
📴 Старіші моделі середнього класу (Galaxy A3, iPhone 8) — 19–21 зарядка
🔌 Від адаптера 60W USB-C PD — 3,5–4 години
🔋 Від адаптера Vault 12W USB — 15–16 годин
⚡ Від стандартного USB 5V 1A — 28–30 годин
Тип батареї: літій-полімерна преміум-якості
Розміри: 190 × 110 × 42 мм
Вага (без аксесуарів): 850 г
Ємність: 42150 мА·год / 13 А·год / 144 Вт·год
Бездротова панель Qi: до 10 Вт
USB-C Power Delivery (C-Smart): до 60 Вт
Вихід 12V DC: до 156 Вт
2× USB-A: 5 В / 3 А (макс.), загалом 4.8 А
Міцний корпус, стійкий до механічних пошкоджень
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RidgeMonkey |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 42150 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Особливості | Бездротова зарядка, Протиударний корпус, Вологозахищений корпус, Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 42 мм |
| Вага | 850 г |