Зручний та місткий чохол Fisher — практичне рішення для транспортування і зберігання рибальського садка та супутніх аксесуарів. Продумана конструкція дозволяє легко розмістити більшість популярних моделей прямокутних садків, забезпечуючи порядок та комфорт під час риболовлі.
Чохол Fisher стане відмінним вибором як для любителів, так і для досвідчених рибалок. Він допоможе підтримувати порядок у спорядженні, захистить його від зовнішніх впливів та значно спростить транспортування до місця ловлі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для садка |
| Форма голови | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Звертаємо вашу увагу: товари Fisher не рекомендується змішувати з продукцією інших виробників. У разі оформлення спільного замовлення з товарами інших брендів, ваше замовлення буде надіслано різними посилками. | Звертаємо вашу увагу: товари Fisher не рекомендується змішувати з продукцією інших виробників. У разі оформлення спільного замовлення з товарами інших брендів, ваше замовлення буде надіслано різними посилками. |