World4Carp Lead&Rig Case — спеціалізований чохол для зберігання коропових грузил на довгих трубках і румунський монтаж (inline та anti-tangle систем). Подовжена форма дає змогу безпечно транспортувати обладнання без перегинів, зберігаючи її робочі характеристики.
Вентильовані сітчасті торці забезпечують циркуляцію повітря, запобігаючи появі вологи, конденсату й окисненню свинцю після риболовлі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World4Carp |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 7 см |
| Офіційний ключовий партнер World4Carp в Україні | |
| Надаємо своїм клієнтам гарантії на продукцію, підтримку та консультацію на вибір. | Оригінальна продукція Офіційна гарантія. |