World4Carp W4C Baits Bag — компактна та зручна сумка-органайзер для коропової риболовлі, призначена для зберігання бойлів, насадок, пелетсу, супів і маркерних поплавців.
Конструкція зроблена у форматі «книжки» з повним розкриттям, що забезпечує швидкий доступ до всіх відділень. Прозорі внутрішні кришки дають змогу відразу бачити вміст без потреби відкривати секції.
Напівжорсткий каркас захищає насадки й аксесуари від пошкоджень під час транспортування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World4Carp |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 12 см |
| Офіційний ключовий партнер World4Carp в Україні | |
| Надаємо своїм клієнтам гарантії на продукцію, підтримку та консультацію на вибір. | Оригінальна продукція Офіційна гарантія. |