World4Carp Spod&Marker Bag — професійна сумка-органайзер для зберігання і транспортування супів, маркерних поплавців і прикормових аксесуарів. Конструкція розроблена для зручної роботи на березі під час маркування точки та загодовування.
Двоярусна система дає змогу розділити важкі прикормові інструменти та дрібну фурнітуру, забезпечуючи лад і швидкий доступ до всього необхідного спорядження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | World4Carp |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 28 см |
| Офіційний ключовий партнер World4Carp в Україні | |
| Надаємо своїм клієнтам гарантії на продукцію, підтримку та консультацію на вибір. | Оригінальна продукція Офіційна гарантія. |